Yüz yogası nasıl yapılır? Yoga hareketleri – Lourdes Çabuk

Yüz Yogası nedir Nasıl yapılır?

yuz-yogasi-hareketleri-resimli-anlatimHeryaştan insanda yaşlanmaya dayalı olarak sarkmalar ve kırışıklıklar başgöstermeye başlar. İklime ve cilt yapısına göre farklılık gösterebilir ama bunu geciktirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey yüzünüzdeki kasları çalıştırmak. İşte bu kas çalışmalarına yüz yogası adı veriliyor. Bunu uygularsanız ne cerrahi operasyonlara estetik ameliyatlara silikon yada botoks gibi şeylere ihtiyaç duymayacaksınız.

Yüz Yogası Hareketleri Nelerdir?

Türkiyede bu konuda ciddi ve profosyonel çalışma yapan en çok bilinen isim Lourdes Çabuktur. Ve tabi kendi yazdığı yüz yogası kitabı da var . İsmi ise Gençlik Güzellik Yüz yogası. Sanırım bu kitabı nerede bulabilirim demeden bi kitapçılara baksanız iyi olur. Bu yogacı kadın baya meşhur, görüntüleri videoları falan televizyonda Tv internette falan çıkar. Konusunda tam bir uzman. Kitabında da resimli anlatımlar mevcut burda tek tek gösteremem. Üstelik kendine ait bir websitesi de var. Onu da inceleyin derim ben.

Artık kitaptan baka baka egzersizleri uygularsınız. Bu çalışmalar dudak, yanak çene boyun alın burun göz altı kaş ve çevresine çok iyi gelmektedir. Kırışıklık giderici hareketler yapabilirsiniz. Özellikle kadınlar dudak dolgunlaştırmayı çok merak ediyorlar.yüz-yogası-dudak-egzersizleri-resim-kalem Dudak çizgilerini belirginleştirmek için de özel hareketler var. Yoksa dudak içine silikon yaptırmanın gereği yok. yüz yogası merkezleri için Ankara istanbul izmir den başka şehirlerde var mıdır? ben sanmıyorum. Siz gene de araştırın..
Bu kitabı internette nasıl indirebilirim derseniz bu konuda bir fikrim yok. Bir çok ebook pdf kitabı indirmenizi sağlayan siteler var onlara bir bakın ama bu kitap türkçe belki siz ingilizce başka kitaplar bulabilirsiniz.
Yüz yogası yapan var mı? Eğer bu çalışmaları yapanlar varsa değerli yorumlarını yazarlarsa seviniriz.

Yoga Hocası Eğitmeni Lourdes Çabuk a resmi : www.siddashramyogacenter.com

Lourds Çabuk Katıldığı Tv Programları

Melek Baykal Star Tv – 13 mayıs salı 2014 İzle

Hayata Dokunmak Lazım Show Tv – 28 ekim salı 2013

Saba Tümer ile bugün konuğu İzle

One thought on “Yüz yogası nasıl yapılır? Yoga hareketleri – Lourdes Çabuk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *