Yasemin Kutsi Kimdir? Astrolog Burç Yorumları 2014

Yasemin Kutsi Kimdir?

Güzelliği dillere destan eski şarkıcı Yasemin Kutsi uzun süredir astroloji üzerine çalışmalar yapıyor. Fahrettin Aslan’ın oğlu magazin konusunda bir duayen olan Sacit Aslan’ın karısı oluyor Yasemin hanım. O yüzden www.sacitaslan.com üzerinde uzun süre yazıları yayınlandı. Şimdi de kendi sitesi üzerinden ona ulaşabilirsiniz.

Yasemin Kutsi Resmi Web Sitesi : www.yaseminkutsi.com

yasemin-kutsi-sacit-aslan-eşi-astroloji-uzmanı-2014-burç-yorumlarıİsmi ile beraber web sitesi almaları çok iyi olmuş akılda kalıcı oluyor çünkü. Site üzerinde aylık haftalık burç yorumları var ve Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık tek tek ayrılmış.. Burçları okumak için cep telefonu ile kısa mesaj atılıyor. Artık bilginin değerlindiği günümüzde ben gerçekten takdir ettim. Bazı insanlar bunu suistimal edebiliyor. Siteye daha bakarsak astroloji, şarkı, yazılar kitaplar röportaj fotoğraf albümü ve video galerisi her şey var. Bence içerik yönünden gayet zengin.
Yasemin Kutsi Kitapları Listesi: Astroloji 2010, Astroloji 2009 ve Aslan Baba. Kitapları kendi sitesi üzerinden online okuma imkanı da var..

Yasemin Kutsi Facebook Sayfası

Yasemin Kutsi Twitter Adresi  – twitter.com/yaseminkutsi

Yasemin Kutsi Katıldığı TV Programları

 

2 thoughts on “Yasemin Kutsi Kimdir? Astrolog Burç Yorumları 2014

  1. deniz

    herkes burçları açıklıyor . yasemin hanım hem yıl olarak açıklayamamış hemde sadece ocak ayı için sms istiyor yani ücretli :)) astrolog kıtlığı yok

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *