Yasemin Boran Astroloji 2014 Burç Yorumları Uzman Astrolog

Yasemin Boran Kimdir?

Bugüne dek bir çok gazetede yazılar yazmış sayısız tv programlarına çıkmış türkiye’nin en tanınan astrologlarından biridir Yasemin Boran. yasemin-boran-astrolog-2014-burç-yorumlarıHakkında bilgilere erişmek için hayatı özgeçmişi falan kendi websitesini önermek isterdim ama sanırım çalışmıyor. Siz yine de bakın

O yüzden biyografi için Uzman tv deki sayfasına bakmakta fayda var. Gayet detaylı bir şekilde yazılmış üstelik. Hem de Nasıl Astrolog olunur isimli bir programı var sitede.

Yasemin Boran Uzman Tv sayfası ve Videoları izle

Facebook adresi hesabı da araştırdım ama kendi sitesi açılmadığından emin olamadım artık onları da sonra buluruz.yasemin-boran-astroloji-2014-cadı-kostümü-fotoğrafı
Yasemin Boran Twitter Adresi twitter.com/yasemin_boran @yasemin_boran

Günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji.tr.msn.com/ de yazıyor.
ve Farklı burçlara Koç Terazi Boğa Akrep ikizler yay yengeç oğlak aslan kova başak balık gibi de yazılarını okuyabilirsiniz. ve aylık şekilde ocak şubat mart nisan mayıs haziran temmuz ağustos eylül ekim kasım aralık diye de bakabilirsiniz.

Kitapları var mı diye sorarsanız Astroloji Atlası şeklinde bütün burçlar için bir dizi kitap serisine sahip. Umarız ilerde çok daha fazla kitaplar yazar. Son kitabı bakalım ne olacak.

yasemin-boran-2014-twitter-resimleri

Yasemin Boran Katıldığı TV programları

İclal Aydın ile Yaşasın Haftasonu A Haber – 5 Mayıs İzle

One thought on “Yasemin Boran Astroloji 2014 Burç Yorumları Uzman Astrolog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *