Anasayfa > Astroloji > Su Karakuş Burç Yorumları 2014 Astroloji Reiki Tarot Uzmanı

Su Karakuş Burç Yorumları 2014 Astroloji Reiki Tarot Uzmanı


Astrolog Su Karakuş Kimdir?

Her geçen gün astrolojiye olan ilginin arttığı ülkemizde astrolog sayıları da artıyor böylelik bize hoş geleni, en iyi isabetli yorumlar yapanları, en güzel konuşan astrologları kendimiz seçip dinleyebiliyoruz. Astroloji uzmanı Su Karakuş da gün geçtikçe popülerliğini artırıyor. Yakında bir çok tv programında kendisini izleyeceğinize ben inanıyorum. Buyrun önce kendi sitesine bakalım ve çalışmalarına bir göz atalım…

Su Karakuş Resmi Web Sitesi : sukarakus.com

su-karakuş-astrolog-burç-yorumları-burçlar-2014Astroloji uzmanı Su Karakuş çok güzel kendi ismini taşıyan bir sitesi var burdan bi artı puan. Çünkü çok ulaşılabilir bir isim. İlk önce Eserler Biyografi ve İletişim adresi gözüme çarptı. iletişim adresi olarak telefon numarası ve email adresi bulunuyor. Eserleri Astroloji Rehberi ve Astrolojinin en güzel zamanları . Biyografi de ise hem hayatı hakkında bilgiler yer alıyor hem de kariyeri hakkında bir özgeçmişi var. Gezegen tılsımları seminerleri ile çok dikkat çekmişti. Zaten elele derdisi light büyüler adı altında bu seminerleri kitap haline getirmiş.
Kategoriler de ise baya bir çalışması bulunuyor : Astroloji, Alex’in Günlüğü, Altın Üçgen, Eğitimler ve Danışmanlık, Reiki Tarot.. Kategoriler de feng shui göremedim :( Zaten haftalık aylık günlük burç yorumları için önce sitesini kontrol edin. Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık şeklinde burçlara göre bulabilirsiniz. Tabi yükselen burç da önemli :)

Su Karakuş Facebook sayfası :  www.facebook.com/sukarakuscom

Su Karakuş Twitter Hesabı  :  twitter.com/sukarakus

Su Karakuş Kitapları

Astrolojinin En Güzel Zamanları
Astroloji Rehberi 2007-2008
Astrolojinin 2007 Mesajları
Astroloji Rehberi 2008/2009

Su Karakuş’un Katıldığı Tv Programları

Oylum Talu ile Aramızda Kalsın – 27 mart izle (40. dakikada programa dahil oldu)
Osmanlıda Tılsımlar


Kategoriler: Astroloji Etiketler:
  1. Şimdilik yorum yok.
  1. Şimdilik geri izleme yok