Hülya Balıkavlayan Burç Yorumları 2014 – Astroloji Uzmanı

Astrolog Hülya Balıkavlayan Kimdir?

Türkiye’de gün geçtikçe astroloji sevenlerin ve takip edenlerin sayısı artıyor haliye başarılı astrologlarda da bi artış var. Bence astrolog Hülya Balıkavlayan da onlardan biridir. Henüz her gün tv kanallarında boy göstermiyor internette yüz binlerce takipçisi olmayabilir ama onu her dinleyen, yazılarını her okuyan kişinin bana hak verdiğine eminim. İsabetli tahminler, tatmin edici yorumlar ve güzel bir anlatım tarzı ile oluyor tabi bunlar. Hadi kendisini daha yakından tanıyalım.

astrolog-hülya-balıkavlayan-burç-yorumları-2014Hülya Balıkavlayan Astroloji Blogu = Evrenin Yol İşaretleri H.B – evreninyolisaretleri.blogspot.com

Şu anda kendisine ait bir astroloji blogundan yazılarını yayınlıyor. Belki ileride daha profosyonel bir resmi web sitesi yayına geçirirse bence daha güzel olur. Günlük burç yorumları çok tercih ediliyor olmazsa haftalık burç yorumları okunabilir. email adresi olarak h.balikavlayan@hotmail.com sitede eposta adresini veriyor ki iletişim adresi nedir telefon numarası var mı diye soranlar hiç uğraşmasınlar bi email atsınlar soracakları sorular için. Tabi facebook ve twitter üzerinden de kendisini takip edebilirsiniz.

Hülya Balıkavlayan Twitter Adresi : twitter.com/AstrologerHB

Hülya Balıkavlayan Facebook Hesabı Tıkla

Hülya Balıkavlayan Katıldığı Tv Programları

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *