Emel Acar ile En Baştan Programı show tv

Emel Acarla En Baştan İzle

Show tv de yayınlanan beni baştan yarat tarzı programlardan biri olan Emel Acar ile en baştan programı her programda farklı biremel-acar-ile-en-baştan-izle-show kadını baştan yaratıyor hayata yeniden kazandırıyor. Bu bayanlara doktor diş hekimi kuaför makyöz diyetisyen ve beslenme uzmanı spor hocaları ve tabiki Emel Acar moda danışmanı olarak stil ve tarzları ile ilgileniyor. 1 hafta boyunca konuklarını yenileyecekler. Emel Acar Boyu kaç acaba ne kadar uzun bir kadınmış öyle. Programa gelirsek önce cilt bakımı yapılıyor. Yüzde siyah noktalar sivilceler kıllar lazer tedavileri herbişey uygulanıyor. Sonrasında dişçi ama öyle diş çekimi dolgu değil içinde temizleme beyazlatma hatta diş sivriltme doldurma gibi ilginç şeyler var ve sonuç mükemmel bir gülümseme. Diş doktoru Çağdaş Kışlaoğlu o kadar güzel davranıyor ki gelenlere heralde kendi işleri baya açılmıltır. Güzellik uzmanı Pervin Dinçer de bir o kadar başarılı. Ondan sonra ise psikologa gidiliyor. Sadece görünüşünü değiştirmiyor Emel Hanım kadınların hayata bakışını da değiştiriyor… Sonra da diyetisten Ayça Kaya nın görüşü alınıyor. ve haydi spora.. Spor yapılıyor sağlıklı bir estetik bir bedene sahip olmak için spor salonuna gidiliyor. ve en son kuaför makyaj ile konuk yenileniş oluyor.

Emel Acar Twitter Adresi : twitter.com/emelacar197


19 haziran çarşamba izle – Başak Akçelik

18 haziran salı  – Aynur Yıldırım

17 haziran – Daniela Atar

14 haziran – Şenay Çavuşlar

13 haziran  – Güldiken Tıska

 

18 thoughts on “Emel Acar ile En Baştan Programı show tv

 1. metro

  Keşke erkek versiyonu da çıksa bu programın.. Benzer işlemler erkekler üzerinde de uygulababilir. Hem erkekler de faydalanır bu bilgilerden.

  Reply
 2. Anonymous

  merhaba emel hanım ben karamandan mdn.biz eşimle kaçarak evlendik gelinlik giymek nasip olmadı. birgün birisine gelinlik giydirirseniz sevinirim.sizi çok seviyorum.

  Reply
 3. Anonymous

  gözünü hollywood’a dikti anlaşılan korku figürü yaratmakta üzerine yok

  Reply
 4. Anonymous

  işin tuhafı kadının önceki hali Elif Şafak’ı andırıyor hafiften ama sonraki hali de Bülent Ersoy’a benzemiş. Bu defa olmamış Emel Hanım.. İnsanlar değişiğ sokağa çıkacak sahneye değil.

  Reply
 5. Anonymous

  Emel Acar değiştirdikleri kadınları psikoloğa gösteriyor ya hazır gelmişken kendine de bi baktırsa hiç fena olmaz çünkü durum vahim…

  Reply
 6. Anonymous

  Ayıp bee tamam biraz iddialı ama bence güzel olmuş. Bu yorumlarınızla kadını nasıl bi bunalıma sürüklediğinizin farkında mısınız? Twitterda kadına yakıştırmadık sıfat bırakmadınız dönün kendi yüzünüze bakın aynada. Emel Acar bence çok yetenekli bir modacıdır Nokta.

  Reply
 7. Pingback: Çağdaş Kışlaoğlu Diş Hekimi – Estetik Diş Doktoru – İletişim Adresi – Video izle

 8. Pingback: Pervin Dinçer Güzellik Uzmanı Estetisyen – İletişim Adresi – Video izle

 9. günay aymergen

  merhaba emel hn progmanınızı sevetrek seyredıyorum benım en buyuk hayalım bende boyle bakımlı guzel bır bayan olmak ıstıyorum bana yardımcı olurmusunuz ben ankarada oturuyom yaşm 39

  Reply
 10. Nihal Demirata

  Benim yüzümdeki lekeden çok muzdaripim bir çözüm bulunması en büyük isteğim

  Reply
 11. birgül temel

  merhaba emel hanım banada bir şans verirseniz çok sevinirim benim dişlerimden çok utanıyorum çok aralık gülmek istiyorum lütfen şans istiyorum maddi gücüm yok yapmaya tek ümidüm sizsiniz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *