Anasayfa > Sağlık > Dr Ayça Kaya Diyetisyen Beslenme Uzmanı

Dr Ayça Kaya Diyetisyen Beslenme Uzmanı


Diyetisyen Doktor Ayça Kaya Kimdir?

doktor-ayça-kaya-diyetisyen-beslenme-uzmaniSon senelerde her kanalda bi kaç programda izledik doktor Ayça hanımı. Kanal D doktorum programı, show tv Emel Acar ile En Baştan programlarının ise daimi uzman diyetisyen olarak programlarda yerini aldı. Star Tv’de program yapan Melek Baykal’ın bizzat diyetisyeni oluyor kendisi. Her çarşamba da trt1 de İyi Fikir’de çıkıyor. Hem gülümseyerek güzel ve akıcı konuşması hem de verdiği değerli hayatı kolaylaştıran bilgilerle kendini Türk halkına beğendirdi takdir aldı. Bakalım beslenme uzmanı Ayça Kaya kimmiş.

Ayça Kaya Resmi Websitesi = www.aycakaya.com
Dahiliye yani iç hastalıkları uzmanı doktor olan Ayça Kaya şişmanlık üzerine ihtisas yapmış. Kendi sitesinde biyografi bölümünden okuyabilirsiniz detayları. Bir özgeçmiş iyi oluyor böylelikle uzmanın hayatı akademik kariyerini öğrenebiliyoruz. Siteye biraz daha göz attığımızda video arşivi, haberler, programlar ve tabiki iletişim adresleri var yani nerde çalışıyor ve Muayene ücreti ne kadar bilmiyorum ama orada telefon numarası ve adresi yazıyor. Nerde çalışıyor diye soruyorsanız bakabilirsiniz.

Ayça Kaya Kitapları

Sayarak Zayıfla 5333
ayça-kaya-diyet-kitap-sayarak-zayıfla-5333

 

Sayarak Zayıfla Mutfakta
ayca-kaya-kitabı-sayarak-zayıfla-mutfakta

Ayça Kaya Katıldığı TV Programları

Melek Baykal Star Tv programları izle

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Show Tv – 15 ağustos cuma

İclal Aydın ile Hayat Güzeldir show tv – 16 temmuz çarşamba

Zahide ile Yetiş Hayata Atv – 8 temmuz youtube


Kategoriler: Sağlık Etiketler:
  1. selin öztürk
    18/08/2013 16:39 | #1

    selin öztürk , Ben 17 yaşındayım ve 90 kiloyum 30 kilo vermek için ne yapmam gerek biber ve domates yiyemiyorum ne yapmam gerek nasıl 30 kilo verebilirim ? Acill

  1. Şimdilik geri izleme yok