Asude Argun Astroloji Burç Yorumları 2014

Asude Argun Kimdir?

Ünlü astrolog Asude Argun gerek çıktığı tv programları gerekse yazdığı isabetli yorumları ile astroloji denince akla gelen ilk isimlerden biri olagelmiştir. Özellikle internet sitesini kontrol etmelisiniz. Hem aylık haftalık günlük burç yorumları var hem de bütün burçlar için yazdığı yazılar va r:asude-argun-astrolog-burç-yorumları-2014 Koç Terazi Boğa Akrep ikizler yay yengeç oğlak aslan kova başak balık

Asude Argun Resmi Sitesi – www.AsudeArgun.com

Asude Argun Günlük Burç Yorumları Sayfası

Asude Argun Aylık Burç Yorumları Sayfası

Resmi websitesini biraz incelersek bi kaç başlıkta toplayabiliriz konuları.. Bunlar Burçlar, Astroloji Dersleri, danışmanlık, makaleler, yazılar, resimler, foto galeri, iletişim adresleri telefon vs ve Özgeçimiş biyografi hayatı hakkında herşey.. Sanırım Jüpiter danışma adı altında astolojik danışmanlık hizmeti veriyor. Astrolog Asude Hanım Astrolojiye çok önem veren Uzman Tv için de bir kaç program gerçekleştirmiştir. Orada yazana göre Hocası Öner Döşer imiş. O da Türkiye’de çok meşhur bi astrolog.

Asude Argun Uzman Tv sayfası
Programları:
İkizler Burcu ve Yükselenleriasude-argun-astroloji-uzmanı-2014-burçlar
Aslan Burcu ve Yükselenleri
Yengeç Burcu ve Yükselenleri
Boğa Burcu ve Yükselenleri

Asude Argun kitabı var mı diyeceksiniz sanırım bir tane yazmış.
Kitabın adı 2012: ANLAMA ÇAĞI, Astroloji Rehberi..
Neredeyse tüm büyük kitapçılar satıyor internet kitapçıları da dahil. Kişisel Astroloji danışmanı Asude Hanımın beğendiğim bir diğer yanı da internete çok önem veriyor. kendi sitesini çok iyi kullandığı gibi twitter ve facebook sayfalarıda çok aktif.

Asude Argun Facebook Sayfası : facebook.com/AsudeArgun

Asude Argun Twitter Adresi : @AsudeArgun

Asude Argun Katıldığı Tv programları

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *